15. – 17. september arrangerer Fitcamp jenteweekend med Cecilie Ystenes og RAW trening – og nå er det klart at jeg også skal bli med på moroa! Bli med, da vel!

Helgen 15. – 17. september på Vestlia Resort på Geilo er det jentecamp for alle oss som vil bli inspirert, litt klokere og litt sprekere – sammen med mange andre bra damer.
fit_camp_logo-1

Mentaltrener Cecilie Ystenes, som har gjestet Ingefær to ganger (her og her) har med seg teamet sitt fra RAW trening for å gi oss en god start på høsten. Cecilie skal holde foredrag om mental styrketrening, Pia Seeberg skal snakke om varig livsstilsendring og Siri F. Abrahamsen skal lære oss hvordan vi kan spille hverandre gode. Blir du bedre, blir jeg bedre, rett og slett! Og både Siri og Pia har gjestet Ingefær før!
bildet til sandnesposten
Siri F. Abrahamsen

PiaSeeberg_02102015_High (18) (1)
Pia Seeberg

Jeg skal snakke med Cecilie, Pia og Siri i løpet av helgen, i kjent Ingefær-stil.
Ingefær_cover_nytt_april2017

Programmet er som følger

FREDAG
17.00 Frammøte
18.00 Trening. Velg mellom styrketrening for jenter og bakkeintervaller (60 min)
20.00 Middag, dessert, sosialt – inspirasjonstale med Cecilie Ystenes

LØRDAG
07.30 Morgenyoga (60 min)
08.30 Frokost
09.30 Foredrag «Mental styrketrening» med Cecilie (60 min)
11.00 Trening med Pia Seeberg (60 min)
12.15 Lunsj
13.30 Foredrag «Ikke tenk hverandre gode – GJØR det!» med Siri Abrahamsen (60 min)
15.00 – 19.00 Valgfrie aktiviteter:
– SPA/svømming
– Løpsteknikk
– InBody-kroppsanalyse
– Sterk med strikk
– Core workout
– Foredrag «Varige livsstilsendringer» med Pia Seeberg
20.00 Middag, dessert, sosialt

SØNDAG
08.00 Morgenyoga (60 min)
09.00 Frokost
10.00 Gjennomgang av kroppsanalyse
10.45 Trening med Cecilie og Ronny Døhli
12.00 Lunsj/utsjekk
13.15 Velg mellom topptur og fjelløping
15.00 Takk for i dag!

Pris: 3990,-. Det inkluderer to overnattinger med fullpensjon (alle måltider inkludert), trening, yoga, foredrag, InBody-kroppsanalyse (verdi kr 450,-), goodiebag, fri inngang til SPA-avdelingen og Vestlia Eventyrbad.

Klikk her for påmelding.

Jeg håper vi ses!